2022

VÝSLEDKY a REPORT 2018

Pánské brusle roku - kategorie fitness

Dámské brusle roku - kategorie fitness

Dětské brusle roku - kategorie fitness

Pánské brusle roku - poměr cena/výkon

Dámské brusle roku - poměr cena/výkon

Dětské brusle roku - poměr cena/výkon

Brusle roku - kategorie race/performance

Brusle roku - kategorie freskate

Inline Festival 2018

 

Dne 7.4.2018 proběhl v pražských Vysočanech druhý ročník akce s názvem Inline Festival. Festival kolečkového bruslení se konal v OC Harfa vedle známé O2 areny. I přes krásné slunečené počasí navštívili zastřešenou akci stovky návštěvníků.

 

Festival jsme pořádali ve spolupráci s vystavovately s jasným záměrem. Představit veřejnosti novinky ze světa kolečkového bruslení pro nadcházející sezónu 2018. Zároveň jsme chtěli všem zájemcům nabídnout možnost si brusle nejen prohlédnout, ale také otestovat a vyzkoušet, a to přímo na připraveném testovacím okruhu, který byl k dispozici všem návštěvníkům zdarma.

 

Na Inline Festival jsme přizvali všechny velké hráče, kteří se výrobou a distribucí inline bruslí a příslušenství zabývají. Akci doprovázel bohatý doprovodný program a bylo se na co dívat :) Testování bruslí a koloběžek, představení nových kolekcí, u-rampa, street zóna, hry pro děti, soutěže o ceny. K vidění bylo také představení speedskatingu, rollerderby, freestyleslalomu, ale i agressive bruslení či freestyle scooteringu.

 

Zároveň se všem fanouškům, díky Inline Festivalu, naskytla jedinečná příležitost vyzkoušet a otesovat nové modely bruslí zdarma a projet se na připraveném okruhu, který byl letos, oproti loňskému roku, rozšířen.

 

Testování bruslí

 

Samotné testování kolečkových bruslí bylo jedním z hlavních motivů celé akce. Každý z návštěvníků měl jedinečnou možnost zdarma otestovat brusle a koloběžky z kolekcí pro nadcházející sezónu 2018. Součástí testování byla i možnost dané brusle ohodnotit v dotazníku. Každý, kdo vyplnil dotázník, byl zařazen do slosování o hodnotné ceny.

 

Díky Inline Festivalu jsme mohli vybrat nejlepší brusle roku 2018.

 

 

Poděkování

 

Upřímně děkujeme všem zúčastněným za skvělou akci a moc se těšíme na další ročníky. Poučení a zkušenější věříme, že příští ročník bude zase o kus lepší a že se s Vámi u Inline Festivalu 2019 opět setkáme.

 

Místo konání:

Inline Festival 2022

Usedlost Ladronka

Tomanova 1/1028

169 00 Praha 6

 

Pořadatel:

Inline Centrum - Ladronka

Tomanova 1/1028

169 00  Praha 6

Tel.: 601 584 223

 

 

Pořadatel:

Inline Centrum - DBK

Obchodní centrum DBK

Budějovická 1667/64

140 00 Praha 4